P11H Säännöt

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. LehPa/musta
2. LehPa/punainen
3. Komeetat
4. FC Ylivieska/ Celtic
5. FC Ylivieska/ Barca
6. Ilves/vihreä
7. FF Jaro/Röd
8. FC Ylivieska/ Juve
9. FC Rauma
10. FF Jaro/Vit
11. Sääksjärven Loiske
12. Huima/P08
13. TuNL
14. TuNL/Pääkkärin Puumat 08
15. FC Cosmos
16. TPV punainen
17. Ilves Pirkkala
18. Apassit/Pojat 08
19. PJK
20. FCFJ/P08 Sininen
21. Raplamaa JK Keltainen
22. EsPa/Ninjat
23. TPV/Ruutana E11 Futisklubi
24. YIlves/P11

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V T H M P
LehPa/musta 5 410 10-1 13
FC Ylivieska/ Barca 5 410 11-3 13
FC Rauma 5 212 9-4 7
TuNL 5 212 9-6 7
Apassit/Pojat 08 5 014 3-15 1
YIlves/P11 5 014 2-15 1

B

Joukkue O V T H M P
FC Ylivieska/ Celtic 5 410 13-6 13
Ilves/vihreä 5 221 14-6 8
FF Jaro/Vit 5 221 13-6 8
TuNL/Pääkkärin Puumat 08 5 212 4-7 7
FCFJ/P08 Sininen 5 203 3-6 6
TPV/Ruutana E11 Futisklubi 5 005 3-19 0

C

Joukkue O V T H M P
LehPa/punainen 5 410 11-2 13
FC Ylivieska/ Juve 5 311 21-5 10
Huima/P08 5 230 9-6 9
TPV punainen 5 122 6-12 5
Ilves Pirkkala 5 104 3-12 3
Raplamaa JK Keltainen 5 014 8-21 1

D

Joukkue O V T H M P
Komeetat 5 500 33-2 15
FF Jaro/Röd 5 401 15-4 12
Sääksjärven Loiske 5 302 6-8 9
FC Cosmos 5 104 2-6 3
PJK 5 104 4-19 3
EsPa/Ninjat 5 104 3-24 3

1-4

1-4  
LehPa/musta (A/I)
147 2-2 rp (3-2)
Komeetat (D/I)
  
FC Ylivieska/ Celtic (B/I)
148 0-2
LehPa/punainen (C/I)
1/2  
LehPa/musta (Voittaja 147)
149 1-0
LehPa/punainen (Voittaja 148)
3/4  
Komeetat (Häviäjä 147)
150 3-1
FC Ylivieska/ Celtic (Häviäjä 148)

5-8

5-8  
FC Ylivieska/ Barca (A/II)
152 3-2
FF Jaro/Röd (D/II)
  
Ilves/vihreä (B/II)
153 3-2
FC Ylivieska/ Juve (C/II)
5/6  
FC Ylivieska/ Barca (Voittaja 152)
154 3-0
Ilves/vihreä (Voittaja 153)
7/8  
FF Jaro/Röd (Häviäjä 152)
155 2-2 rp (3-1)
FC Ylivieska/ Juve (Häviäjä 153)

9-12

9-12  
FC Rauma (A/III)
157 2-2 rp (3-2)
Sääksjärven Loiske (D/III)
  
FF Jaro/Vit (B/III)
158 5-1
Huima/P08 (C/III)
9/10  
FC Rauma (Voittaja 157)
159 1-0
FF Jaro/Vit (Voittaja 158)
11/12  
Sääksjärven Loiske (Häviäjä 157)
160 2-1
Huima/P08 (Häviäjä 158)

13-16

13-16  
TuNL (A/IV)
162 1-0
FC Cosmos (D/IV)
  
TuNL/Pääkkärin Puumat 08 (B/IV)
163 6-2
TPV punainen (C/IV)
13/14  
TuNL (Voittaja 162)
164 2-0
TuNL/Pääkkärin Puumat 08 (Voittaja 163)
15/16  
FC Cosmos (Häviäjä 162)
165 2-0
TPV punainen (Häviäjä 163)

17-20

17-20  
Apassit/Pojat 08 (A/V)
167 2-1
PJK (D/V)
  
FCFJ/P08 Sininen (B/V)
168 0-1
Ilves Pirkkala (C/V)
17/18  
Apassit/Pojat 08 (Voittaja 167)
169 0-1
Ilves Pirkkala (Voittaja 168)
19/20  
PJK (Häviäjä 167)
170 3-0
FCFJ/P08 Sininen (Häviäjä 168)

21-24

21-24  
YIlves/P11 (A/VI)
172 2-5
EsPa/Ninjat (D/VI)
  
TPV/Ruutana E11 Futisklubi (B/VI)
173 1-3
Raplamaa JK Keltainen (C/VI)
21/22  
EsPa/Ninjat (Voittaja 172)
174 2-4
Raplamaa JK Keltainen (Voittaja 173)
23/24  
YIlves/P11 (Häviäjä 172)
175 3-3 rp (5-6)
TPV/Ruutana E11 Futisklubi (Häviäjä 173)